Post

5 wskazówek, dzięki którym szybko się rozdrobnisz

Jako specjalista ds. transformacji ciała już na początku mojej kariery nauczyłem się, że ludzie pragną redukcji wagi w bardzo szybkim tempie. Podczas gdy większość programów wymaga minimum 12-16 tygodni, aby pokazać rezultaty, metodologia, którą stosuję pozwala na szybką, ale trwałą zmianę.

Możesz się zastanawiać jak. Cóż, jest to część szalonych treningów, które podnoszą poziom testosteronu i hormonu wzrostu (GH), pomagając ciału spalać tłuszcz i budować mięśnie jednocześnie. Druga część jest usunięcie elementów z diety, które spowalniają ciało.

Pomyśl o Ferrari dla ruchu. Jeśli napełniłeś go z wysokiej mocy gazu, ale również umieścić kilka kamyków piasku w zbiorniku, co by się stało? To by złamać Ferrari. Przyrównuję to do ludzi, którzy ładują się w stymulanty, nabiał i tony węglowodanów na bazie glutenu.

Więc jaki jest najszybszy sposób, aby się rozdrobnić? Oto moje propozycje zmian w twojej sylwetce w najkrótszym możliwym czasie:

Post cardio rano 25 minut cardio na czczo rano będzie spalać tkankę tłuszczową. Rób to pięć dni w tygodniu przez dwa tygodnie. Jeśli zamierzasz podnosić ciężary bezpośrednio po treningu, upewnij się, że przed rozpoczęciem treningu oporowego wypiłeś koktajl proteinowy zawierający co najmniej 25 g węglowodanów. Przyjmuj również BCAA (suplementy) przed i po treningu cardio.

Trening rano Pozwala to na ułożenie najbardziej optymalnego planu posiłków, który zakłada spożycie większości kalorii i węglowodanów przed godziną 15:00. Dzięki temu Twoje ciało spali glikogen przed snem.

Pij wodę kokosową po treningu Szybko trawiące się węglowodany w wodzie kokosowej zapewnią Ci zastąpienie glikogenu, który właśnie spaliłeś, pomagając oszczędzać mięśnie i wyzwalając skok insuliny.

Brak węglowodanów złożonych po godzinie 15.00 Ten sam pomysł, co powyżej. Po godzinie 15:00 wszystkie węglowodany powinny pochodzić wyłącznie z warzyw, ale nie z odmian korzeniowych.

Zmiany w żywności

  1. Zastąp gluten pełnoziarnistymi węglowodanami, takimi jak płatki owsiane, quinoa i słodki ziemniak.
  2. Zastąp nabiał niesłodzonym mlekiem migdałowym i masłem migdałowym.Jedz tylko organicznego kurczaka.
  3. Ogranicz czerwone mięso do dwóch razy w miesiącu i upewnij się, że jest organiczne i karmione trawą.
  4. Trzymaj się szybko trawionych białek, takich jak biała ryba lub organiczne białka jaj, na kolację.
  5. Włącz do swojej diety awokado, grejpfruta, jagody, zieloną herbatę i cynamon w proszku.