Post

Dzień z życia przedsiębiorcy wellness Anna Whiteside

Poznaj Annę Whiteside: jest ona przedsiębiorcą stojącym za bezproblemowo fajną marką sprzętu sportowego UNIT NINE. W ofercie mają wszystko, od szykownych rękawic bokserskich, przez monochromatyczne rekwizyty do ćwiczeń, po maty do jogi z nadrukami, na które będziesz chciał się gapić w pozycji "downward dog".

"Tworzymy wysokiej jakości, zabawne, unikalne i wywołujące pot ubrania sportowe" - mówi Anna. A ona na pewno nim wstrząsa. Poważnie, kto wiedział, że opaska oporowa może być tak na czasie? Anna opowiedziała nam o jednym dniu ze swojego pracowitego życia, w którym łączy pracę w korporacji z wymaganiami odnoszącego sukcesy biznesu.

"Mam bardzo zdyscyplinowane podejście do początku mojego dnia, wczesny ranek to czas dla mnie. Mam tendencję do wstawania codziennie o 5 rano, wypijam szklankę wody, medytuję przez 10-15 minut, odpowiadam na niektóre e-maile, sprawdzam i odpowiadam na komentarze w mediach społecznościowych, a następnie idę na trening o 6 rano.

Wierzę, że powinieneś zaplanować ćwiczenia tak jak z każdym innym ważnym spotkaniem, które masz. Nie możesz pozwolić, aby ćwiczenia były tym jednym spotkaniem, które zawsze zostaje odwołane lub zamienione na coś innego. Mój zwykły trening to trening siłowy w Base Studio z Base Body Babes trzy razy w tygodniu, codzienna praktyka jogi, albo z W1LL online, albo w This is Yoga w Clovelly i oczywiście boks - to ostateczny odstresowywacz. Jednak ostatnio zakochałam się również w Muay Thai i pojechałam na wakacje treningowe do Tajlandii, aby dowiedzieć się więcej, to taka zabawa.

Na treningi zakładam zazwyczaj odzież First Base lub Nimble Activewear. Uwielbiam australijskie marki i mam szczęście, że znam te dwie marki bardzo dobrze. Są tam bardzo inspirujące panie prowadzące te udane biznesy.

Potem czas na śniadanie - mam kilka na zmianę. Lubię owies z jagodami, namoczone nasiona chia z jagodami lub jajka i awokado. W weekendy wybieram się do Clodeli lub Social House w Clovelly - to moje ulubione miejsca na brunch.

Zaczynam pracę w korporacji około 8 rano. Pracuję dla jednej z największych firm w Australii i mam to szczęście, że mogę łączyć obie te rzeczy i mieć zapewnioną elastyczność, której potrzebuję, aby skupić się na UNIT NINE. Mam wolne środy od pracy w korporacji, więc mogę poświęcić cały dzień na UNIT NINE, co uwielbiam.

Moje dni są pracowite - chciałabym powiedzieć, że codziennie robię sobie przerwę na lunch, ale dość często popełniam grzech jedzenia przy biurku! W lecie zwykle mam jakąś sałatkę, ale teraz jest zima moim go-to jest zupa. Obecnie mam obsesję na punkcie dyni.

Moje wieczory poświęcone są UNIT NINE. W zasadzie każda wolna chwila jest przeznaczona na UNIT NINE! W tym roku wchodzimy na rynek brytyjski i pracujemy nad kilkoma nowymi produktami, więc mam dużo na głowie. Ważną rzeczą, której się nauczyłem, jest to, że nie można po prostu ciągle debatować nad decyzją i dodawać rzeczy do listy rzeczy do zrobienia, musisz podejmować decyzje z informacjami, które masz w danym momencie i wspierać się.

Jeśli chodzi o obiad, jestem bezużyteczny w gotowaniu i nie bardzo mi się to podoba, więc zawsze mam w lodówce kilka gotowych posiłków - oczywiście THR1VE! Plus, mam kilka prostych składników dostępnych, więc zawsze jestem w stanie dokonać zdrowego wyboru żywności.

Aby się zrelaksować pod koniec dnia, ćwiczę jogę lub rozciąganie w domu... albo po prostu kładę się na podłodze udając, że jestem w savasanie (pozie jogi, która może wyglądać jak drzemka na koniec praktyki jogi).

Uwielbiam chodzić spać wcześnie i nierzadko zdarza mi się być w łóżku o 21:00 w ciągu tygodnia. Staram się trzymać mój telefon z dala od mojej sypialni. Ostatnie rzeczy, które robię przed snem, to umycie twarzy, umycie zębów, a następnie jestem na ogół śpiący, zanim moja głowa uderzy w poduszkę!"

Sprawdź wspaniały sprzęt od UNIT NINE tutaj i śledź ich na Instagramie, Twitterze i Facebooku, aby uzyskać najnowsze wiadomości.